Top Story, 28 Dhjetor 2017, Pjesa 3 – Top Channel Albania – Political Talk Show

in Political Satire byTema: Edi Rama Kryeminister i Shqiperise. Bilanci i vitit 2017. Rama: Basha refuzon marreveshjen per te justifikuar humbjen e zgjedhjeve. Rama: Tahiri na vendosi ne pozite te veshtire. Nese behen zgjedhjet tani, fitojme 78 mandate. Rama: Letra e Metes per Trump, akt qesharak. Rama: Basha dhe Kryemadhi, punojne per te bllokuar hapjen e negociatave me BE-ne.
Te ftuar: Edi Rama

3 Comments

  1. E mjele Visho Ajazin . O degjenerat ja more gjith dosjet për gjith batakçileret e korruptuar hajdut kriminen . Ty brravo se arrite të blesh kinezin dhe vllahutinken me taksat e popullit dhe duke shit të gjith pasurit nën toksore e mbi toksore e rropet e varfëruat shqiperin që ju mbet në fyt e mos pafshi hajr jo ju po dhe 7 brezat që do vin mbas jush o pisanjos o vemje

  2. KY IDIOT RRIN TUJ SHAJT OPOZITEN ; Nuk merret me punet e veta ngaqê nuk ka ber asgjê tê mir pêrveç demeve vjedhjeve e maskaralleqeve

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*

Latest from Political Satire

Go to Top